Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Xanthy linija

KŪNO LINIJAS MODELIUOJANTI LINIJA - šios linijos produktai pasižymi kūną modeliuojančiu poveikiu. Naikina celiulito požymius ir riebalines sankaupas, sukeldami panašų į kavitaciją efektą.

Putlina, stangrina ir pakelia tokias sritis kaip krūtinė ir sėdmenys, pasitelkdami naujausius atradimus iš Šveicarijos labaratorijos „HISTO-LAB“ ir veiksmingiausius ekstraktus iš ilgaamžio gamtos lobyno. Su „XANTHY“ oda tampa lygi, pašalinami jos defektai, o svarbiausia koreguojamos kūno proporcijos- vienos sritys lieknėja, kitos atgauna jaunatvišką putlumą ir standumą.

 

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:

Svarbiausias Xanthy linijos komponentas - tai “Xanthy-Stem” kompleksas, kurį sudaro:

 1. Gardenijos ir ežiuolės kamieninės ląstelės- suaktyvina ląstelių kvėpavimą ir visus biologinius procesus jose
 2. Alkaloidai: teofilinas, kofeinas ir teobrominas- sukelia panašų į kavitaciją efektą- mobilizuoja vis didėjančias mikropūsleles riebalinėse ląstelėse ir skatina šių ląstelių sieneles plyšti- taip sunaikinant riebalines sankaupas ir išsiskiriant riebalams į limfą bei kraują.
 3. Gliukozamingliukanai - užtikrina aktyvią veikliųjų medžiagų pernašą bei audinių pakėlimą.

Šis kompleksas ypač efektyviai sprendžia celiulito, strijų, suglebimo bei riebalinių sankaupų problemas.

 • Išskirtinis komponentas “Voluform”- tai inovatyvi molekulė sukurta Šveicarijoje, kurios cheminis pavadinimas- palmitoil-izoleucinas. Ši medžiaga geba blokuoti adipocitų degradaciją ir nukreipti visas riebalines ląsteles progresyviuoju jų gyvavimo ciklo keliu. Taip padidinamas audinių apimtys nuo 0,6cm iki 2cm, ir krūtinė bei sėdmenys vėl gali žavėti jaunatvišku putlumu.
 • Natūralus fermentas Bromelainas restruktūrizuoja ir stiprina jungiamąjį audinį, suteikia priešuždegiminį bei toksinus šalinantį poveikį. Audiniai įgauna tvirtumo, stangrumo, o oda lygumo.
 • Sabalpalmių fitosteroliai atstato sutrikusią lipidų apykaitą ir apsaugo nuo audinių suglebimo. Aktyvina kraujotaką ir ramina uždegiminius procesus, ko pasekoje pagerėja audinių drenažinė bei detoksikacinė funkcijos.
 • AHA rūgštys ( glikolio, pieno ir citrinų rūgštys)- eksfoliuoja ir skatina odos regeneraciją bei atsinaujinimą.
 • Trokserutinas ir Escinas – stiprina ir apsaugo kapiliarus, bei užtikrina gerą limfodrenažą.
 • Sviestmedis drėkina ir maitina odą.
 • Raudonieji Chondrus crispus dumbliai- stangrina odą, švelnina odą, mažina bėrimus.
 • Azijinė centelė- stiprina jungiamojo audinio struktūrą ir stangrina odą.
 • Gudobelė – stiprina kraujagysles, gerina kraujotaką.
 • Kaštonas – spartina limfodrenažą, stiprina venas.
 • Pelžiedė – slopina uždegimus, stiprina kraujagysles bei kraujotaką.
 • Gebenė – pasižymi liekninamuoju ir anticeliulitiniu poveikiu.

PRODUKTAI PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI

 

XANTHY ULTRA MOUSSE - 200ml

Valančios putos su eksfoliuojančiu efektu

Dėka šių putų, oda giliai išvaloma, pašalinamos negyvos ląstelės ir suaktyvinama sekančiai naudojamų produktų absorbcija bei poveikis. AHA rūgštys( glikolio, pieno ir citrinų rūgštys)- eksfoliuoja ir skatina odos regeneraciją bei atsinaujinimą. Svarbiausias Xanthy linijos komponentas- tai “Xanthy-Stem” kompleksas, kurį sudaro gardenijos ir ežiuolės kamieninės ląstelės, kavitacijos efekto alkaloidai: teofilinas, kofeinas ir teobrominas, bei gliukozamingliukanai, užtikrinantys aktyvią veikliųjų medžiagų pernašą bei audinių pakėlimą. Šis kompleksas ypač efektyviai sprendžia celiulito, strijų, suglebimo bei riebalinių sankaupų problemas. Kaštonų, gebenės, pelžiedės ir azijinės centelės ekstraktai suteikia anticeliulitinį ir limfodrenažinį poveikį, stangrina odą bei stiprina kapiliarus. Naudoti: švelniai įmasažuoti į kūno odą, baigus  nuvalyti drėgna kempine. Kodas: HISXP4

 

XANTHY ZYMA BUST - 125g

Stangrinanti enziminė kaukė krūtinei bei dekoltė sričiai

Išskirtinis komponentas Bromelainas restruktūrizuoja ir stiprina jungiamąjį audinį, suteikia priešuždegiminį bei toksinus šalinantį poveikį.“Xanthy-Stem” kompleksas, kurį sudaro gardenijos ir ežiuolės kamieninės ląstelės ir alkaloidai: teofilinas+teobrominas+kofeinas, giliai regeneruoja, modeliuoja ir kelia krūtinės audinius, Azijinės Centelės ekstraktas suteikia stiprų stangrinantį efektą. Naudoti: Kaušelį kaukės miltelių sumaišyti su 20ml vandens. Įdėti 3 paspaudimus BUST CONCENTRATE, maišyti 1-2min. Padengti krūtinę bei dekoltė sritį ir įvynioti plėvele. Po 15min nuvalyti drėgna kempine. Kodas: HISXP6

 

 

XANTHY BUST CONCENTRATE - 150ml

Profesionalus putlinantis-stangrinantis krūtinės koncentratas

Išskirtinis komponentas “Voluform”- tai inovatyvi molekulė (palmitoil-izoleucinas) sukurta Šveicarijoje ir gebanti blokuoti adipocitų degradaciją ir taip padidinanti audinių putlumą nuo 0,6cm iki 2cm. “Xanthy-Stem” gardenijos ir ežiuolės kamieninių ląstelių, alkaloidų: teofilino+teobromino+kofeino ir gliukozamingliukanų kompleksas pažadina krūtinės audinių ląsteles iš letarginės būsenos ir grąžina joms gyvybingumą, taip modeliuojant ir keliant krūtinės audinius. Sabalpalmių fitoseroliai atstato sutrikusią lipidų apykaitą ir padeda padidinti krūtinės apimtį bei grąžina jaunatvišką putlumą. Sviestmedis drėkina ir maitina odą. Naudoti: įmaišyti į stangrinančią krūtinės kaukę, norint sustiprinti jos efektą, ir krūtinės masažui, užbaigiant procedūrą. Kodas : HISXP2