Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Vitamy Profesional

 

GYDOMOJI KŪNO ODOS PRIEŽIŪROS LINIJA

Inovacija kūno odos priežiūroje! Produktų sudėtis yra praturtinta ne tik dešimtimi pačių svarbiausių vitaminų odai, bet ir kalciu! Iki šiol kalcis buvo naudojamas tik veido odos kremuose. „HISTOMER“ pirmieji pasaulyje pasitelkė kalcio galias, norėdami užkirsti kelią ir kūno odos amžiniams pakitimams. „HISTOMER“ panaudojo dvi veikliausias kalcio formas - metioninatą ir pantotenatą - ir visus svarbiausius odai vitaminus (A-E-C-B1-B2-B5-B6-F-H-PP) gydomajai kūno odos priežiūros linijai sukurti. Priemonių gamybai naudojami natūralūs, nesintetiniai vitaminai iš daugybės augalinių ekstraktų.

 

Ši linija skirta odos problemoms, atsirandančioms dėl amžiaus, kontracepcijos bei netaisyklingos mitybos, spręsti.

Kalcis ir vitaminai dalyvauja kiekvienoje odos ląstelėje vykstančioje reakcijoje. Aprūpinus odą šiomis medžiagomis, sureguliuojama taisyklinga keratinizacija, suaktyvinami fibroblastai, kraujo bei limfos apytaka, skatinama lipolizė, stiprinamos kraujagyslės. To pasekoje matomi geri rezultatai net ir pažengusios stadijos celiulito bei suglebusios odos gydyme.

  KODĖL REIKALINGAS KALCIS?                                                                                               

Kalcis atlieka signalo pernešėjo funkciją, todėl su amžiumi mažėjant kalcio kiekiui odos ląstelėse, oda negauna visų teisingų signalų, kaip ji turėtų funkcionuoti. Dėl nepakankamai efektyvios reguliacijos atsiranda įvairūs struktūriniai bei funkciniai odos defektai. Kalcis atlieka šias funkcijas:

  • EPIDERMYJE: reguliuoja keratinizaciją ir užtikrina stipraus odos apsauginio sluoksnio formavimąsi

NAUDA: neplonėjanti, atspari žalingui aplinkos poveikiui ir transepiderminiui drėgmės praradimui, oda

  • DERMOJE: reguliuoja fibroblastų aktyvumą ir užtikrina kolageno bei elastino skaidulų formavimąsi

NAUDA: neglembanti, elastinga, stangri oda

  • HIPODERMOJE: reguliuoja kraujo ir limfos kapiliarų tonusą ir užtikrina gerą mikrocirkuliaciją

NAUDA: neleidžia formuotis skysčių sąstoviui, patinimams, celiulito požymiams

  KODĖL REIKALINGI VITAMINAI?                                                                                          

Išlaikyti teisingą kalcio balansą reikia labai daug energijos. Organizme energija sintezuojama ATP forma reakcijų grandinėje, vadinamoje Krebso ciklu. Kad šis procesas vyktų sklandžiai ir užtikrintų reikiamą energijos ATP kiekį, reikalingi vitaminai, kurie atlieka katalizatoriaus vaidmenį - aktyvina energiją gaminančias reakcijas.


PRODUKTAI PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI

VITAMY BODY PEELING - Regeneruojantis kūno šveitiklis

Šveitiklio sudėtyje yra dvi veikliausios kalcio formos – metioninatas ir pantotenatas - bei natūralūs, nesintetiniai vitaminai (A-E-C-B1-B5-B6-PP), 10% migdolų aliejaus. Silicio dalelės pašalina negyvas ląsteles, o vaisių rūgštys sustiprina eksfoliacinį efektą. Veikliųjų medžiagų dėka sureguliuojama taisyklinga keratinizacija, suaktyvinami fibroblastai, tai padeda susiformuoti naujai sveikesnei odai. Naudoti: išmasažuokite drėgną odą ir nuplaukite.

Kodas:   HVT03.250 ml.

 

 

 

VITAMY BODY CLEANSER – Dezinfekuojantis kūno losjonas

Losjonas skirtas paruošti kūno odą gydomajai VITAMY procedūrai. Valo, dezinfekuoja odą, sustiprina naudojamų priemonių skverbimąsi į odą. Sudėtis praturtinta kalcio metioninatu ir pantotenatu, vitaminais E, B1, B5, B6, PP ir aminorūgštimis. Naudoti: nuvalyti odą su sudrėkintu rankšluostėliu. Nusausinti. Išeiga apie 25ml.

 Kodas HVT10.500 ml.

 

 

VITAMY BI-PHASIC CONCENTRATE – Dvifazis vitaminizuotas koncentratas su kalciu

Ypatingai efektyvus koncentratas kūno odai. Turi stiprų anticeliulitinį poveikį, stangrina ir jaunina odą. Žaliojo sluoksnio sudėtis: kalcio metioninatas ir pantotenatas, vitaminai B1, B2, B6, PP. Mėlynajame sluoksnyje- vitaminai A, E, F. Naudoti: gerai sumaišyti sluoksnius purtant ir masažuoti į problemines vietas apie 10min.

 Kodas:HVT11 12vnt x 10 ml.

 

 

VITAMY CELLULITE GEL MASK - Gelinė kaukė celiulitui gydyti

Anticeliulitinė kaukė efektyvi net esant pažengusios stadijos celiulitui. Stimuliuoja fibroblastus ir skaidulų sintezę. Aktyvina limfos ir kraujo apytaką, šalina skysčių perteklių ir toksinus. Sudėtis praturtinta kalcio metioninatu ir pantotenatu, vitaminais A, E, F, H, B6, kaštono, gebenės, mėlynių, gervuogių ekstraktais ir escinu. Naudoti: padengti problemines vietas, pirštais susprogdinti žalias mikrokapsules ir įmasažuoti jų viduje esančias veikliąsias medžiagas. Uždengti šilta ar šildomąja antklode(turi būti šilta, bet neskatinti prakaitavimo). Po 20-25min įmasažuoti kaukės likučius. Jeigu lieka perteklius, pašalinti drėgnu rankšluostėliu. Išeiga apie 50ml.

Kodas: HVT12.250 ml.

 

VITAMY BODY LIFTING GEL MASK – Gelinė kaukė odos stangrinimui ir strijų gydymui

Efektyvi kaukė skirta glembančiai, smunkančiai odai, odai su strijomis ir stipriai dehidratuotai odai. Atstato odos tonusą ir elastingumą, stangrina ir drėkina odą . Stiprina jungiamąjį audinį, stimuliuoja kolageno bei elastino sintezę, tvirtina odą. Sudėtis praturtinta kalcio metioninatu ir pantotenatu, vitaminais A, B1, B2, B6, PP, azijinės centelės, dirvuolės, ežiuolės ekstraktais ir betagliukanais. Naudoti: padengti problemines vietas,  pirštais susprogdinti raudonas mikrokapsules ir įmasažuoti jų viduje esančias veikliąsias medžiagas. Uždengti šilta ar šildomąja antklode(turi būti šilta, bet neskatinti prakaitavimo). Po 20-25min įmasažuoti kaukės likučius. Jeigu lieka perteklius, pašalinti drėgnu rankšluostėliu. Išeiga apie 50ml.

 Kodas: HVT13.250 ml.

 

VITAMY VEIN PROTECTION - Venas ir kapiliarus stiprinanti priemonė

Priemonė skirta išsiplėtusioms venoms ir trapiems kapiliarams stiprinti. Ypač rekomenduojama dirbant stovimą ar sėdimą darbą, nėštumo laikotarpiu, ypač karštų vasarų metu ir atliekant aktyvias kosmetologines procedūras. Aktyvina kraujotaką, stiprina ir apsaugo venas bei kapiliarus. Sudėtyje yra kalcio pantotenatas, vitaminai A, E, H, F, C, B6, rutinas, escinas, arnikos, kaštono, pelžiedės ekstraktai. Naudoti: plonu sluoksniu tepti problemines vietas, masažuojant nuo apačios į viršų. Išeiga: 20ml.

 Kodas:  HVT15. 250 ml.

 

VITAMY VITAL MASSAGE – Vitaminizuotas masažinis kremas

Masažinis kremas skirtas VITAMY procedūros užbaigimui. Užtikrina gilų visų veikliųjų medžiagų įsotinimą odoje. Drėkina, maitina odą. Oda tampa visapusiškai prisotinta veikliųjų medžiagų, apsaugota ir švelni. Kremo sudėtyje yra kalcio metioninatas ir pantotenatas, vitaminai C, E, B1, B6, PP, gluosnio, alyvuogių, mėlynių, gervuogių ekstraktai ir hialurono rūgštis. Naudoti: masažuoti odą 10-15min iki pilnos absorbcijos. Išeiga 25ml.

 Kodas: HVT14.500 ml.

 


Kitos linijos: