Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Naujienos

 


 


 

 

 

 

HISTOMER LIP RESHAPING FILLER - Kosmetinis lūpų užpildas 2011m.ruduo

Skirtas lūpų putlumui didinti ir raukšlelėms lyginti. „ Labialinė“ hialurono rūgšties formulė suteikia lūpoms putlumo, drėkina ir lygina lūpas. Kvapiosios gardenijos kamieninės ląstelės aktyvina deguonies pasisavinimą bei kolageno sintezę ir mažina raukšleles. Stiprus regeneruojantis ir putlinantis poveikis Jūsų lūpoms! Naudoti: bent du kartus dienoje.

Bėgant laikui mūsų lūpos:

  • tampa vis plonesnės, praranda putlumą,
  • raukšlelės tampa vis gilesnės ir labiau pastebimos,
  • kontūras tampa neryškus,
  • kampučiai nusvyra žemyn.

 

Kaip galime tam užkirsti kelią ir pagražinti savo lūpas?

Kardinaliausias sprendimas: injekcijų pagalba suleisti chirurginį lūpų užpildą, kuris keliems mėnesiams padarys lūpas putlesnes. Tačiau dauguma moterų nesiryžta šiam sprendimui dėl procedūros invazinio pobūdžio ir nemalonių pojūčių jos metu, kainos, galimų komplikacijų ar laikino efekto. Taip pat ši procedūra neįtakoja lūpų kontūro ryškumo, šiam jau reikėtų pasitelkti ilgalaikį makiažą ar kitus būdus.

Švelni ilgalaikė alternatyva: kosmetinis lūpų užpildas, kuris ne tik padidins Jūsų lūpų putlumą, bet ir padarys ryškesnį lūpų kontūrą, o jų raukšleles vos pastebimas. Taip pat suteiks stiprų regeneruojantį poveikį lūpų audiniams, o tai leis atitolinti senėjimo procesus ir neestetišką lūpų išvaizdą. Ši priemonė patalpinta patogioje lūpų balzamo pakuotėje, kuri leidžia patiems pasirūpinti savo lūpų grožiu ir sveikata bet kur ir bet kada!

Net 5% kosmetinio lūpų užpildo sudėties sudaro labialinės hialurono rūgšties ir kvapniosios gardenijos kamieninių ląstelių kompleksas:

  • „HISTOMER“ modifikavo hialurono rūgšties molekulę, sumažindami jos molekulinį svorį ir padidindami jos skverbimosi galimybes. Ypatingos lūpų anatominės ir fiziologinės savybės ,aktyvesnė mikrocirkuliacija nei kitose kūno vietose bei“ labialinė“ hialurono rūgšties molekulė užtikrina efektyvią jos penetraciją į giliausius lūpų audinius. Tai suteikia lūpoms malonaus ir estetiško putlumo.
  • Kvapniosios gardenijos kamieninės ląstelės aktyvina deguonies pasisavinimą ląstelėse, stabdo neigiamus fibroblastų ir kolageno pakitimus ir skatina naujų skaidulų formavimąsi. Tai suteikia lūpoms ryškesnį kontūrą ir padaro raukšleles mažiau pastebimomis, o kartu stabdo ir tolesnį senėjimo procesą.

Pirmieji teigiami lūpų pokyčiai, naudojant kosmetinį lūpų užpildą, jaučiami jau po kelių dienų, maksimalūs rezultatai: padidintas putlumas ir sumažintos raukšlelės – pasiekiami po 4-5 savaičių naudojimo.

Naudoti: rekomenduojama naudoti kasdien, kai lūpoms reikia apsaugančio, regeneruojančio poveikio, bent jau du kartus dienoje.