Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Geo Thalasso Profesional

 

 

ENERGETINĖ MINERALINĖ LINIJA - kūno odos priežiūros produktai, sukurti binarinės homeopatijos principu: sujungiant aktyviąsias medžiagas, išgaunamas iš žemės - GEO-THERAPY ir išgaunamas iš jūros - THALASSO-THERAPY.

 

 

GEO-THERAPY (išgaunama iš žemės):                                                                                              

 • Kamieninės ląstelės - iš mikroskopinių organizmų, kurie klestėjo priešistorinės geologinės eros laikais.
 • Geoterminiai vulkaniniai mineralai - susiformavę prieš bilijonus metų, ir dabar išgaunami tik povandeninių vulkanų vietose.
 • Fosilinių organizmų ekstraktas - išgaunamas iš suakmenėjusių priešistorinių organizmų tik labai giliuose žemės kloduose.

THALASSO-THERAPY (išgaunama iš jūros):                                                                                      

 • Jūros dumblių ekstraktai
 • Jūrinės prigimties mineralinės medžiagos
 • Oligoelementai (cinkas, varis, geležis, magnis, manganas)

Gyvybė Žemėje atsirado prieš 4 bilijonus metų, sąlygos išgyventi buvo labai sunkios ir nepalankios- ypač aukšta temperatūra, deguonies ir drėgmės trūkumas, vulkanų išsiveržimai. Visa tai privertė primityvias gyvybės formas būti labai atsparias nepalankiems aplinkos veiksniams ir išsiugdyti stiprias gynybines funkcijas. GEO THALASSO THERAPY priemonėse esančios veikliosios medžiagos yra išskirtos būtent iš tų gyvybės formų, kurioms pavyko įveikti sunkias gamtos sąlygas ir išgyventi. GEO THALASSO THERAPY veikliosios medžiagos išlaisvina prigimtinę energiją, kuri davė pradžią gyvybei Žemėje ir padėjo joje įsitvirtinti.

GEO THALASSO THERAPY tikslas gydyti ne tik fizinį žmogaus kūną, bet paveikti žmogų kaip visumą, atstatyti teisingą energijų balansą, sugrąžinant prigimtinę gyvybinę energiją. Turtingo galingų veikliųjų medžiagų ir energijų komplekso dėka kovojama su organiniais ir funkciniais sutrikimais, organizmo netobulumais ir trūkumais, jį apėmusiais uždegiminiais procesais.

GEO THALASSO THERAPY poveikis žmogaus organizmui:                                                  

 • Pagerina energijos tėkmę žmogaus kūne ir jo bendrą savijautą.
 • Skatina riebalinio audinio masės virtimą raumenine mase.
 • Padidina audinių tonusą ir elastingumą.
 • Stabdo celiulito formavimąsi ir mažina jo požymius.
 • Gerina lieknėjimo dietų rezultatus ir padeda išvengti nepageidaujamo jų efekto - odos suglebimo ir smukimo žemyn.

PRODUKTAI PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI

GEO THERMAL FLOATING OIL - Geoterminis aliejus hidromasažams

Aliejus skirtas procedūroms vandenyje- voniose, baseinuose, sukūrinėse voniose. Sustiprina atliekamų procedūrų poveikį, o veikliosios medžiagos visapusiškai atstato emocinę ir fizinę pusiausvyrą. Klamato ežero dumbliai subalansuoja biocheminius procesus odoje ir riebaliniame audinyje. Rudieji Laminarijos dumbliai skatina lipolizę, limfos cirkuliaciją, toksinų ir skysčių pertekliaus pašalinimą. Žalieji Crithmum maritimum dumbliai atpalaiduoja įsitempusius raumenis. Vit.E lėtina odos senėjimą. Naudoti: įpilti į vandenį, kuriame bus atliekamos procedūros. Prieš tai galima sumaišyti su THALASSO SYNERGIE eteriniais aliejais. Kodas: HISGTTP003.

1000 ml.

 

GEO THERMAL BODY SCRUB - Geoterminis kūno šveitiklis

Gelinės konsistencijos šveitiklis yra nelipnus ir neriebus, todėl ypač patogus procedūroms, kai nėra galimybės naudotis dušu. Titnagdumblių fosilijų milteliai (net 86% silicio!)ir jūros druska efektyviai pašalina suragėjusias ląsteles bei praturtina odą mineralinėmis medžiagomis. Mikroorganizmų Thermus ir Alteromonas fermentai ir Klamato ežero dumbliai subalansuoja biocheminius procesus odoje bei riebaliniame audinyje. Vulkaninio kristalo Rodokrisito ekstraktas subalansuoja kūno ir minties energijas. Žalieji Enteromorfos dumbliai, rudieji Pelvetia Caniculata ir Laminarijos dumbliai praturtina odą mikroelementais, amino rūgštimis, vitaminais, mineralais ir enzimais. Fitoplanktonas Tetraselmis suecica atstato odos gyvybingumą. Naudoti: nedideliu kiekiu šveitiklio masažuoti drėgną odą, nušluostyti sudrėkintu rankšluostėliu arba nuplauti vandeniu.

1000 ml.

 

GEO THERMAL CREAM - Geoterminis masažinis kremas

Kremas skirtas masažui rankomis. Mikroorganizmų Thermus ir Alteromonas fermentai ir Klamato ežero dumbliai subalansuoja biocheminius procesus odoje bei riebaliniame audinyje. Vulkaninio kristalo Rodokrisito ekstraktas subalansuoja kūno ir minties energijas. Fitoplanktonas Tetraselmis suecica atstato odos gyvybingumą. Raudonieji Chondrus crispus ir Corallina officinalis dumbliai bei rudieji Undaria Pinnatifida dumbliai aktyvina lipolizę, patinimų bei toksinų pašalinimą, stangrina jungiamąjį audinį. Saldžiųjų migdolų aliejus ramina bei maitina odą. Naudoti: masažuoti kūno odą.

1000 ml.

 

GEO THERMAL OIL - Geoterminis masažinis aliejus

Švelniai šildantis aliejus skirtas masažui rankomis arba vakuumine aparatūra. Ypač tinkamas, esant raumenų skausmui ir tempimo jausmui, nuovargiui, sąnarių problemoms, skysčių sąstoviui. Klamato ežero dumbliai subalansuoja biocheminius procesus odoje bei riebaliniame audinyje. Žalieji Crithmum maritimum ir rudieji Laminarijos dumbliai praturtina odą mikroelementais, amino rūgštimis, vitaminais; skatina lipolizę ir limfodrenažą. Čili ekstraktas aktyvina kraujotaką. Baltosios putonės aliejus ramina odą. Naudoti: masažuoti kūno odą.

500 ml.

 

THALASSO SYNERGIE N° 1 - Atpalaiduojantis eterinių aliejų kompleksas

Nuostabaus kvapo aliejus, skirtas nuraminti ir atpalaiduoti. Sudėtis turtinga veikliosiomis medžiagomis: Klamato ežero dumbliai subalansuoja biocheminius procesus odoje bei riebaliniame audinyje, eteriniai aliejai atpalaiduoja mintis ir kūną, žalieji Crithmum maritimum dumbliai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, Baltosios putonės aliejus ramina odą, Makadamijos riešutų aliejus maitina odą. Naudoti: įmasažuoti delnuose sušildytą aliejų į smilkinių ir saulės rezginio vietas. Rekomenduojamas kaip įvadinė kosmetologinių procedūrų dalis, siekiant padidinti jų efektyvumą. 

50 ml.

                               

THALASSO SYNERGIE N° 2 - Liekninantis eterinių aliejų kompleksas

Nuostabaus kvapo aliejus, skirtas riebalinių sankaupų bei apimčių mažinimui. Sudėtis turtinga veikliosiomis medžiagomis: Klamato ežero dumbliai subalansuoja biocheminius procesus odoje bei riebaliniame audinyje, eteriniai aliejai skatina riebalinių ląstelių skaidymą, Raudonieji Gelidium dumbliai ir Guveinis aktyvina lipolizę, Baltosios putonės aliejus ramina odą. Naudoti: įmasažuoti delnuose sušildytą aliejų į riebalinių sankaupų vietas. Rekomenduojamas ir vyriškojo, ir moteriškojo tipo riebalinėms sankaupoms mažinti.

50 ml.

 

THALASSO SYNERGIE N° 3 - Anticeliulitinis eterinių aliejų kompleksas

Nuostabaus kvapo aliejus, skirtas celiulito gydymui bei profilaktikai. Sudėtis turtinga veikliosiomis medžiagomis: Klamato ežero dumbliai subalansuoja biocheminius procesus odoje bei riebaliniame audinyje, eteriniai aliejai pasižymi anticeliulitiniu poveikiu, rudieji Laminarijos dumbliai skatina limfos cirkuliaciją, toksinų bei skysčių pasišalinimą, raudonieji Gelidium dumbliai aktyvina lipolizę, Makadamijos riešutų aliejus maitina odą .Naudoti: įmasažuoti delnuose sušildytą aliejų į celiulito paveiktas vietas. Rekomenduojamas ir „kietojo“, ir „minkštojo“ tipo celiulito gydymui.

50 ml.

 

THALASSO SYNERGIE N° 4 - Šildantis eterinių aliejų kompleksas

Nuostabaus kvapo aliejus, skirtas „kietojo“ tipo celiulito, vyriškojo tipo nutukimo bei reumatinių sąnarių ligų gydymui. Sudėtis turtinga veikliosiomis medžiagomis: Klamato ežero dumbliai subalansuoja biocheminius procesus odoje bei riebaliniame audinyje, eteriniai aliejai tonizuoja raumenis ir kraujotaką, Guveinis aktyvuoja ląstelių metabolizmą bei lipolizę, žalieji Crithmum maritimum dumbliai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, Čili ekstraktas aktyvina kraujotaką, Mentolis vėsina ir atpalaiduoja. Naudoti: įmasažuoti delnuose sušildytą aliejų į pažeistas vietas. Rekomenduojamas sulėtėjusios kraujotakos įtakojamiems sutrikimams gydyti. 

50 ml.

 

 

THALASSO SYNERGIE N° 5 - Tonizuojantis eterinių aliejų kompleksas

Nuostabaus kvapo aliejus, skirtas odos tonizavimui bei stangrinimui. Sudėtis turtinga veikliosiomis medžiagomis: Klamato ežero dumbliai subalansuoja biocheminius procesus odoje bei riebaliniame audinyje, eteriniai aliejai tonizuoja raumenis ir kraujotaką, rudieji Laminarijos dumbliai skatina lipolizę, limfos cirkuliaciją, toksinų bei skysčių pašalinimą, žalieji Crithmum maritimum dumbliai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, Baltosios putonės aliejus ramina odą. Naudoti: įmasažuoti delnuose sušildytą aliejų į stangrinamą odą. Taip pat rekomenduojamas reumatinėms sąnarių ligoms gydyti.

50 ml.

 

 

ENERGY THALASSO BODY PACK  - Tonizuojantys jūros  dumblių milteliai

Tai dumblių Laminaria ir Lithothamnium calcareum miltelių bei mineralinių jūros druskų mišinys, skirtas įvyniojimams ir kūno kaukėms. Turi tonizuojantį, stangrinantį, tvirtinamąjį poveikį kūno odai. Dumbliai Lithothamnium calcareum (95%mineralų, iš jų 35% kalcis ir magnis) stimuliuoja kolageno sintezę, mažina sudirgimus ir bėrimus. Rudieji Laminarijos dumbliai skatina lipolizę, limfos cirkuliaciją, toksinų bei skysčių pasišalinimą. Jūros druska praturtina mineralinėmis medžiagomis. Naudoti: maišant su vandeniu padaryti purvo kaukę ir tepti ant kūno. Papildomai galima maišyti su geoterminio purvo milteliais. Nuplauti vandeniu. Kodas:   HISGTTP011

1 kg.

 

 

SLIMMING THALASSO BODY PACK - Liekninantys jūros dumblių milteliai

Tai dumblių Fucus, Ascophyllum ir Lithothamnium miltelių mišinys, skirtas įvyniojimams ir kūno kaukėms. Turi liekninantį, limfodrenažinį ir stangrinantį poveikį. Guveinis ( Fucus Vesiculosus )aktyvina lipolizę. Rudieji Ascophyllum nodosum dumbliai skatina limfodrenažą, toksinų bei skysčių pasišalinimą. Dumbliai Lithothamnium calcareum (95%mineralų, iš jų 35% kalcis ir magnis) stimuliuoja kolageno sintezę, mažina sudirgimus ir bėrimus. Naudoti: maišant su vandeniu padaryti purvo kaukę ir tepti ant kūno. Papildomai galima maišyti su geoterminio purvo milteliais. Nuplauti vandeniu. Kodas:   HISGTTP012

1 kg.

 

 

REGENERATING THALASSO BODY PACK - Stangrinantys jūros dumblių milteliai

Tai raudonųjų ir rudųjų dumblių miltelių mišinys, skirtas įvyniojimams ir kūno kaukėms. Turi regeneruojantį, limfodrenažinį ir stangrinantį poveikį. Dumbliai Lithothamnium calcareum (95%mineralų, iš jų 35% kalcis ir magnis) stimuliuoja kolageno sintezę, mažina sudirgimus ir bėrimus. Rudieji Laminarijos dumbliai skatina lipolizę, limfos cirkuliaciją, toksinų bei skysčių pasišalinimą. Rudieji Ascophyllum nodosum dumbliai skatina limfodrenažą, toksinų bei skysčių pasišalinimą. Naudoti: maišant su vandeniu padaryti purvo kaukę ir tepti ant kūno. Papildomai galima maišyti su geoterminio purvo milteliais. Nuplauti vandeniu. Kodas: HISGTTP013

1 kg.

 

GEO THERMAL MUD PACK - Geoterminis purvas

Ypatingai smulkių aktyvių dalelių purvas, savo sudėtyje turintis Fulono molio, kuris detoksikuoja odą – ištraukia ir absorbuoja odos nešvarumus bei toksinus. Klamato ežero dumbliai subalansuoja biocheminius procesus odoje bei riebaliniame audinyje. Titnagdumblių fosilijų milteliai (86% silicio, 5% natrio, 3% magnio, 2% geležies) praturtina odą mikroelementais bei amino rūgštimis. Naudoti: maišant su vandeniu padaryti purvo kaukę ir tepti ant kūno. Papildomai galima maišyti su dumblių milteliais. Nuplauti vandeniu. Kodas:  HISGTTP005

4 kg.

 


Kitos linijos: