Grožio terapijos centras

                         HISTOMER

Biorevilitalizacija

Biorevitalizacija - idealus drėkinimas.

 

 

 

Amžius, saulės spinduliai, rūkymas ir hormonų pokyčiai yra pagrindiniai veiksniai, lemiantys odos senėjimo procesus. Bėgant metams, oda tampa plonesnė: kas 10 metų odoje esančios hialurono rūgšties kiekis sumažėja vidutiniškai 6%. Norint išsaugoti stangrią ir jauną odą, turi netrūkti ne tik naujų kolageno skaidulų joje, bet ir drėgmės. Plonėdama oda praranda elastingumą ir gebėjimą išsaugoti drėgmę. Elastino ir kolageno skaidulų, svarbių odos struktūrą atstatančių baltymų, nykimas ir elastinių savybių praradimas neigiamai veikia odos elastingumą-formuojasi raukšlės.

Nei vienas kremas negali idealiai aprūpinti odos drėgme, būtent todėl yra taikomas tobulesnis odos drėkinimo metodas – biorevitalizacija, kurio metu į dermą (vidurinį odos sluoksnį) mikroinjekcijomis yra įvedama stabili hialuroninė rūgštis. Medžiagos higroskopinės savybės leidžia sulaikyti 30 kartų daugiau vandens negu ji pati sveria. Hialurono rūgštis, skatindama odos ląstelių dauginimąsi ir reguliuodama odos mikrocirkuliaciją, puikiai regeneruoja odą. Tokiu būdu atstatoma odos drėgmė, atkuriamas odos vandens balansas, atsiranda optimalios sąlygos ląstelių atsinaujinimui, ląstelių metabolizmui, stimuliuojama kolageno, elastino ir savos hialurono rūgšties sintezė.

Mūsų centre naudojami originalūs, aukštos kokybės hialurono rūgšties preparatai užtikrina visišką suderinamumą su organizmo audiniais ir terpėmis. Per tam tikrą laiką preparatai visiškai suskaidomi iki nepavojingų junginių ir pasišalina.

Pašaliniai reiškiniai labai reti ir yra susiję su individualiu padidėjusiu jautrumu:

  • nedidelis paraudimas ir skausmingumas injekcijų vietoje;
  • savaime išnykstantis lokalus patinimas.

Biorevitalizacija nerekomenduojama:

  • odos uždegimas
  • infekcinės ligos;
  • nėštumas, laktacija.

Po biorevitalizacijos procedūros rekomenduojama:

  • 6 val. po procedūros neliesti injekcijų vietų;
  • šildyti ar šaldyti injekcijų sritį, kol ji yra paraudusi ar patinusi.

 

 

 

 

 

 

 Biorevitalizacija rekomenduojama esant pirmiesiems senėjimo požymiams, 30–35 metų amžiaus žmonėms. Jau po pirmos procedūros matomas puikus rezultatas, o po 2-3 procedūrų oda švyti kaip po ilgiausių, puikiausių atostogų.